Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
06.00 - 07.00
Адміністративна будівля Центру
06.00 - 07.00
Алі-Шах Гохар
Office 367, Hall A
Адміністративна будівля Центру06.00 - 07.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 367, Hall A
Адміністративна будівля Центру
06.00 - 07.00
Алі-Шах Гохар
Office 367, Hall A
Адміністративна будівля Центру06.00 - 07.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 367, Hall A
Катеринівський ФАП
06.00 - 07.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
Катеринівський ФАП06.00 - 07.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
Князе-Григорівська амбулаторія ЗПСМ
06.00 - 10.00
Шевель Тетяна Михайлівна
Office 6, Hall B
Великолепетиська амбулаторія ЗПСМ
07.00 - 10.00
Алі-Шах Гохар
Office 112, Hall C
Великолепетиська амбулаторія ЗПСМ07.00 - 10.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 112, Hall C
Катеринівський ФАП
06.00 - 07.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
Катеринівський ФАП06.00 - 07.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
07.00 - 08.00
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ
07.00 - 09.00
Селіванцева Євгенія Ігорівна
Office 224, Hall B
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ
07.00 - 09.00
Селіванцева Євгенія Ігорівна
Office 224, Hall B
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ
07.00 - 09.00
Селіванцева Євгенія Ігорівна
Office 224, Hall B
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Великолепетиська амбулаторія ЗПСМ
07.00 - 10.00
Алі-Шах Гохар
Office 112, Hall C
Великолепетиська амбулаторія ЗПСМ07.00 - 10.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 112, Hall C
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ
07.00 - 11.00
Селіванцева Євгенія Ігорівна
Office 224, Hall B
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ07.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Адміністративна будівля Центру
09.00 - 11.00
Селіванцева Євгенія Ігорівна
Office 112, Hall C
Адміністративна будівля Центру09.00 - 11.00 Robert Brown, Prof. Office 112, Hall C
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
Великолепетиська амбулаторія ЗПСМ
09.00 - 11.00
Касьян Людмила Олексіївна
Office 112, Hall C
Великолепетиська амбулаторія ЗПСМ09.00 - 11.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
Адміністративна будівля Центру
09.00 - 11.00
Селіванцева Євгенія Ігорівна
Office 112, Hall C
Адміністративна будівля Центру09.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 112, Hall C
Великолепетиська амбулаторія ЗПСМ
09.00 - 11.00
Касьян Людмила Олексіївна
Office 112, Hall C
Великолепетиська амбулаторія ЗПСМ09.00 - 11.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
Адміністративна будівля Центру
09.00 - 10.00
Robert van Hex
Office 207, Hall B
Адміністративна будівля Центру09.00 - 10.00
Robert van Hex
Office 207, Hall B
Адміністративна будівля Центру
09.00 - 10.00
Robert van Hex
Office 207, Hall B
Адміністративна будівля Центру09.00 - 10.00
Robert van Hex
Office 207, Hall B
10.00 - 11.00
Миколаївська амбулаторія ЗПСМ
10.00 - 12.50
Павлов Олександр Георгійович
Office 150, Hall B
Миколаївська амбулаторія ЗПСМ10.00 - 12.50
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
Малолепетиська амбулаторія ЗПСМ
10.00 - 13.00
Шевель Тетяна Михайлівна
Office 25, Hall A
Малолепетиська амбулаторія ЗПСМ10.00 - 13.00
John D. Tom
Office 25, Hall A
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ
10.00 - 11.00
Селіванцева Євгенія Ігорівна
Office 224, Hall B
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ10.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ
10.00 - 11.00
Селіванцева Євгенія Ігорівна
Office 224, Hall B
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ10.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ
12.00 - 13.00
Таточенко Юлія Василівна
Office 224, Hall B
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ12.00 - 13.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
Князе-Григорівська амбулаторія ЗПСМ
12.15 - 16.00
Шевель Тетяна Михайлівна
Office 6, Hall B
Середнянський ФАП
13.00 - 16.00
Robert van Hex
Gym Arena
Середнянський ФАП13.00 - 16.00
Robert van Hex
Gym Arena
Великолепетиська амбулаторія ЗПСМ
12.20 - 13.00
Касьян Людмила Олексіївна
Office 112, Hall C
Великолепетиська амбулаторія ЗПСМ12.20 - 13.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
Великолепетиська амбулаторія ЗПСМ
12.20 - 13.00
Касьян Людмила Олексіївна
Office 112, Hall C
Великолепетиська амбулаторія ЗПСМ12.20 - 13.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
13.00 - 14.00
Великолепетиська амбулаторія ЗПСМ
13.30 - 16.00
Касьян Людмила Олексіївна
Office 112, Hall C
Великолепетиська амбулаторія ЗПСМ13.30 - 16.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ
13.00 - 15.00
Таточенко Юлія Василівна
Office 224, Hall B
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ13.00 - 15.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ
13.00 - 14.00
Таточенко Юлія Василівна
Office 224, Hall B
Рубанівська амбулаторія ЗПСМ13.00 - 14.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
Миколаївська амбулаторія ЗПСМ
13.00 - 16.00
Павлов Олександр Георгійович
Office 150, Hall B
Миколаївська амбулаторія ЗПСМ13.00 - 16.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
Малолепетиська амбулаторія ЗПСМ
13.00 - 15.30
Шевель Тетяна Михайлівна
Office 25, Hall A
Малолепетиська амбулаторія ЗПСМ13.00 - 15.30
John D. Tom
Office 25, Hall A
Миколаївська амбулаторія ЗПСМ
13.00 - 17.00
Павлов Олександр Георгійович
Office 150, Hall B
Миколаївська амбулаторія ЗПСМ13.00 - 17.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
Катеринівський ФАП
13.00 - 17.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
Катеринівський ФАП13.00 - 17.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
Князе-Григорівська амбулаторія ЗПСМ
13.00 - 14.00
Шевель Тетяна Михайлівна
Office 6, Hall B
14.00 - 15.00
Малолепетиська амбулаторія ЗПСМ
14.00 - 16.00
Шевель Тетяна Михайлівна
Office 25, Hall A
Малолепетиська амбулаторія ЗПСМ14.00 - 16.00
John D. Tom
Office 25, Hall A
15.00 - 16.00
Середнянський ФАП
15.00 - 19.00
Sue Collins
Gym Arena
Середнянський ФАП15.00 - 19.00
Sue Collins
Gym Arena
Князе-Григорівська амбулаторія ЗПСМ
15.00 - 19.00
Шевель Тетяна Михайлівна
Office 6, Hall B
Середнянський ФАП
16.00 - 19.00
Robert van Hex
Gym Arena
Середнянський ФАП16.00 - 19.00
Robert van Hex
Gym Arena
16.00 - 17.00
Князе-Григорівська амбулаторія ЗПСМ
16.00 - 17.45
Шевель Тетяна Михайлівна
Office 6, Hall B
Костянтинівський ФАП
16.00 - 17.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Костянтинівський ФАП16.00 - 17.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Костянтинівський ФАП
16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Костянтинівський ФАП16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Костянтинівський ФАП
16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Костянтинівський ФАП16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Адміністративна будівля Центру
17.00 - 20.00
Павлов Олександр Георгійович
Office 150, Hall B
Адміністративна будівля Центру17.00 - 20.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
17.00 - 18.00
Адміністративна будівля Центру
17.00 - 20.00
Павлов Олександр Георгійович
Office 150, Hall B
Адміністративна будівля Центру17.00 - 20.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday