На офіційному сайті Національної служби здоров’я України в розділі Академії НСЗУ розміщено посилання на сторінку «Інформаційні матеріали», де медики можуть знайти відповіді на свої поширені питання.

Сторінка «Інформаційні матеріали» – поділена на три розділи: «Електронні медичні записи»«Кодування в українській системі ДСГ»«Основні кроки контрактування з НСЗУ».

В розділі «Електронні медичні записи» розміщено важливу інформацію про електронні медичні направлення: створення, пошук, категорії направлень, закриття направлення та інше…

Інформація розділу «Кодування в українській системі ДСГ» поділена також на окремі підрозділи, які включають в себе питання щодо процесу кодування та фінансування програми медичних гарантій.

Важливими адміністративними підрозділами заповнено «Основні кроки контрактування з НСЗУ»: розміщено відповіді по контрактуванню, автономізації, комп’ютеризації, підключенню до eHealth, а також поширені питання про фінансування та ліцензування тощо.

Зауважимо, що при виникненні запитань чи пропозицій, на сторінках інформаційних матеріалів, є можливість заповнити онлайн форму. НСЗУ наголосило, що заповнена анкета є довільним та практичним інструментом для збору зворотнього зв’язку, тож прямої відповіді на лист не передбачено і можна звернутися за телефоном до Контакт-центру НСЗУ за телефоном 1677.

 

Leave a reply