Болі в грудній клітці можуть тривати кілька секунд, а можуть – кілька годин. Характер неприємних відчуттів може бути різним: колючим, пронизливим тощо.

В одних пацієнтів біль за грудною кліткою виникає при фізичному і емоційному навантаженні. Інші люди страждають від поколювань в біля серця, які виникають періодично.

Кардіолог Юрій Кремньов зазначає, що серцеві болі найчастіше тиснуть, пекучі, зазвичай виникають не в спокої, а при навантаженні.

Якщо симптоми виникають вночі або в спокої – це може свідчити про атеросклероз в коронарних судинах.

Поколювання у грудній клітці не характерні для патологій серця, тому варто звернутися до терапевта або невролога. Все тому, що це може бути пов’язано з остеохондрозом, корінцевим синдромом, патологією суглобів грудинно-ключичного зчленування, запальними процесами.

Біль в лівій половині грудної клітки переважно не має стосунку безпосередньо до болю в серці.

Лікарі пояснюють, що серцевий біль – біль за грудною кліткою.

Якщо говорити про біль у в лівій половині грудної клітини, найбільш частою причиною неврологічного характеру є невроз. Людина у стані психоемоційних проблем відчуває неприємні відчуття, причиною яких вона вважає проблеми з серцем. Друга найпоширеніша причина болю за грудиною – міжреберна невралгія.

  • Міжреберна невралгія – що це? Це больовий синдром, що виникає при запаленні, подразненні або здавлюванні міжреберних нервів

Також причиною болю може бути артроз суглобів ребер і грудини, набагато рідше – прояв остеохондрозу.

Джерело: https://24tv.ua/health

 

Leave a reply