Шановні жителі Великолепетиського району, повідомляємо вам, що у КП “Великолепетиський Центр первинної медико-санітарної допомоги” прочав працювати онлайн запис до свого лікаря.

Інструкція запису на прийом через медпортал:

1.   Створення персонального кабінету пацієнта на медичному порталі.
Адреса медпорталу – https://ks.medportal.ua

Для того, щоб створити персональний кабінет (обліковий запис)на медичному порталі необхідно поетапно виконати такі дії:

  • необхідно звернутись до лікаря та отримати талон «Код пацієнта», в якому буде вказано Прізвище, ім’я, по-батькові пацієнта (1), інтернет-адреса вашого медичного порталу (2) та ідентифікатор доступу пацієнта до порталу (3).

  • відкрити інтернет браузер на вашому комп’ютері, перейти за посиланням, вказаним у «Коді пацієнта». Відкриється сайт мед.порталу, на якому треба натиснути кнопку «Увійти»

  • відкриється вікно входу до персонального кабінету. Натисніть на кнопку «Зареєструватися». У вікні, що відкриється, заповніть необхідну інформацію (поля, помічені зірочкою, є обов’язковими для заповнення) та введіть ваш секретний індентифікатор доступу до порталу, який зазначений у талоні  і натисніть «Зареєструвати». Система направить Вас на стартову сторінку медпорталу, де треба натиснути кнопку «Увійти». Відкриється вікно входу до персонального кабінету, введіть логін та пароль і натисніть на кнопку «Увійти».

2. Запис на прийом через медпортал.

Після ідентифікації на медпорталі перезайдіть в свій персональний кабінет. Натисніть на вкладку «Запис на прийом», в якій ви обираєте ЦПМСД, амбулаторію, лікаря. Після цього сформується талон запису на прийом, в якому обираємо послугу, дату і час візиту і натиснути кнопку «Підтвердити запис».

Система сформує запис на прийом, а на електронну адресу пацієнта (вказану при реєстрації кабінету) прийде лист про запис на прийом до лікувального закладу.
Вся інформація про записи на прийом пацієнта через медпортал зберігатиметься у вкладці кабінету «Мої записи».

 

Leave a reply